Podaj cegłę, zbudujemy nowy sklep!

Z powodu remontu kamienicy, w dniach od 7.01.2023 do około 10.03.2023 nasz stacjonarny Sklep u Kacpra Ryksa będzie zamknięty. Sklep ten jest naszym podstawowym źródłem utrzymania, a coś do gara włożyć trzeba, stąd pomysł na akcję crowdfundingową o tytule:

„Podaj cegłę, zbudujemy nowy sklep!”

Pełen opis akcji znajdziecie TUTAJ, poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje. 

Jednym z elementów-cegiełek naszej akcji jest nowa książka Mariusza Wollnego pt. „Trzy po trzy, czyli groch z kapustą” będąca zbiorem przeróżnych publikacji, które gromadziły się w szufladzie autora przez wiele lat. Książkę wydajemy w formie elektronicznej (pdf), jako co-dwutygodniową prenumeratę, którą od dziś zakupić możecie w naszym sklepie internetowym Świetną okładkę przygotowała oczywiście Zuza Wollny.

To jednak nie wszystko, bo na akcję składają się 4 elementy-cegiełki:

  • Książka „Trzy po trzy, groch z kapustą” – premiera 7 stycznia
  • Wycieczki po Krakowie z Mariuszem Wollnym – dokładny program wkrótce
  • Rabaty 15% na książki papierowe i 50% na ebooki i audiobooki – od 7 stycznia
  • Wollne datki na naszą działalność na stronie https://buycoffee.to/kacperryx/

Każdego z Was serdecznie zachęcamy do wzięcia w niej udziału w naszej akcji. Ostatnie lata bardzo dały się nam we znaki: pandemia, wojna na Ukrainie, słaby (z powodu inflacji, która bardzo ograniczyła zasobność portfeli turystów) rok 2023, a teraz na dokładkę czasowe zamknięcie z powodu remontu. No jak nie urok to sr…ooogie problemy innej natury…

Ale nic to! Wciąż się nie poddajemy i wierzymy, że z Waszym wsparciem po raz kolejny przejdziemy przez to suchą nogą. Za wszelkie wsparcie z góry dziękujemy!

Oczywiście wciąż zapraszamy też na zakupy stacjonarne, jesteśmy otwarci do 6 stycznia włącznie. Od 7 stycznia zakupy u nas będą możliwe tylko i wyłącznie przez sklep internetowy na:

www.sklep.kacperryx.pl 

Kategoria wpisu: Aktualności. Dodaj do zakładek stały link.

Komentowanie wyłączone