Nowy Ryx skończony!

Szanowni Czytelnicy!

Miło nam ogłosić, iż przed kilkoma dniami p. Mariusz Wollny ukończył ostatnie opowiadanie o Kacprze Ryksie, które tym razem przeniesie nas do XVI-wiecznej Wieliczki i tamtejszej kopalni soli! Tekst został wysłany do korekty i wszystko wskazuje na to, że w drugiej połowie lipca ostatni tomik z serii „Nazywam się Ryx” ujrzy światło dzienne!

Przypominamy również, że wciąż trwa akcja zbierania funduszy na drugą część serii „Był sobie król”. Serdecznie zapraszamy do wsparcia jej wydania poprzez zakup własnego egzemplarza. Pamiętajcie, że oprócz celu finansowego do osiągnięcia jest też cel społecznościowy, dzięki któremu zdobyć można rabaty na nowego Ryksa! Wszelkie szczegóły znajdziecie w linku poniżej:

https://wspieram.to/bylsobiekrol2

W tym miejscu chcemy też pochwalić się sukcesem pierwszej części Był sobie król… , która dostała się do drugiego etapu plebiscytu „Historia Zebrana”. Książka dostała zarówno nominację jury, jak i nominację czytelników – a to nie udałoby się bez Waszej pomocy, dzięki! Drugi etap trwa do 3 lipca i również bardzo prosimy o Wasze głosy.

http://historiazebrana.pl/glosowanie

Na sam koniec, możemy Wam zdradzić, że jak tylko osiągniemy cel finansowy naszej akcji crowdfundingowej, ogłosimy dobrą nowinę. Nowinę, która na pewno ucieszy wszystkich fanów Kacpra Ryksa 🙂

Kategoria wpisu: Aktualności. Dodaj do zakładek stały link.

Komentowanie wyłączone