Nowa strona Wyd. JAMA

Szanowni Czytelnicy!

Jeszcze w lepszych czasach, zanim w świat uderzyło ‚wszyscy wiemy co’, rozpoczęliśmy prace nad stroną z prawdziwego zdarzenia dla naszego wydawnictwa. Chcieliśmy mieć w końcu miejsce, w którym przejrzyście, nowocześnie i w piękny sposób przedstawimy naszą ofertę. Zbliżająca się premiera nowego cyklu jest chyba najlepszą okazją, aby w końcu Wam ją pokazać! Zatem OTO ONA (link w komentarzu) – podziwiajcie, komentujcie i udostępniajcie!

www.wydawnictwojama.pl

I od razu niespodzianka. Na podstronie Komisarza Mohra znajdziecie ABSOLUTNIE PIERWSZE słowa nowej powieści! A także możliwość zapisania się do KURYERA NIECODZIENNEGO! To właśnie tam, już w listopadzie wystartuje akcja przedsprzedażowo-crowdfundingowa, a o wszelkich nowościach związanych z cyklem dowiecie się właśnie z Kuryera.

Ogromne podziękowania i całusy ślemy z tego miejsca do Agencja Nie Do Ogarnięcia (a zwłaszcza naszego opiekuna Kuby Kulasy), która zajęła się stworzeniem naszej nowej strony. Super to (nie)ogarnęliście, jesteście najlepsi!

Za kapitalne zdjęcia, na których oparliśmy koncept strony dziękujemy pięknie Patrykowi Stolarzowi, Kubie Leszko i Kubie Pierzchale 📸Mamy nadzieję, że wraz z tym nowym miejscem i nowym cyklem otworzymy nowy, lepszy etap w naszej działalności. Trzymajcie za nas kciuki i wspierajcie tak, jak do tej pory, a będzie dobrze!

Kategoria wpisu: Aktualności. Dodaj do zakładek stały link.

Komentowanie wyłączone