Gra planszowa „Kacper Ryx i Król Żebraków” na WSPIERAM.TO

Na portalu Wspieram.to ruszyła kampania crowdfundingowa, której celem jest wydanie naszego najnowszego dzieła, gry planszowej „Kacper Ryx i Król”. To łotrzykowska gra strategiczna stworzona przez projektantów Łukasza Wronę, Piotra Krzystka i Daniela Budacza. Oczywiście bazuje na powieściach Mariusza Wollnego o Kacprze Ryksie.

Zapraszamy serdecznie do wsparcia akcji, również tych, których temat gier planszowych nie koniecznie musi interesować. Każdy fan twórczości M.Wollnego ma w sukcesie akcji swój interes. Autor obiecał bowiem, że jeśli uda nam się wydać grę właśnie w ten sposób, stworzy nowe opowiadanie o Kacprze na podstawie fikcyjnych wydarzeń z „Króla Żebraków”!

Jego przedsmak pod tym linkiem:

http://wspieramto.znadplanszy.pl/2015/09/24/kacper-ryx-i-krol-zebrakow-genialny-plan-janki-czyli-fabularny-wstep-do-gry/

Dla wspierających przygotowaliśmy specjalne gadżety związane z grą – gliniane kufle, koszulki czy skórzane woreczki. Zorganizowaliśmy również dodatkową atrakcję w postaci gry miejskiej. Wszystkiego dowiecie się na stronie akcji. Do 15 listopada musimy uzbierać 30 tys złotych. Zachęcamy serdecznie do wspierania gry pod adresem:

https://wspieram.to/krolzebrakow

pudełko 3d do akcji

Kategoria wpisu: Aktualności. Dodaj do zakładek stały link.

Komentowanie wyłączone