Ebooki „Mściciel” oraz „Oblicze Pana” i jeszcze małe co nieco…

Ostatnio sporo się dzieje…

Zacznijmy od tego, że w sprzedaży pojawił się ebook „Mściciela” – ostatniej części cyklu o moim synu. Przygotowany został przez zaprzyjaźnioną z nami librerię internetową Koobe, a zakupić można go oczywiście w moim wirtualnym sklepiku pod linkiem:

http://www.sklep.kacperryx.pl/e-mscieciel.html

Co więcej, w wersji elektronicznej dostępne jest już również „Oblicze Pana” w nowej poprawionej wersji z wydania drugiego (które miało swoją premierę w grudniu 2014). Za przygotowanie odpowiada również Koobe.

http://www.sklep.kacperryx.pl/e-oblicze.html

Ostatnią i chyba najbardziej zaskakującą wieścią jest to, iż powstało piwo sygnowane moją skromną osobą! Stworzyli je krakowscy piwowarzy z browaru kontraktowego Beer City, którzy z takim pomysłem zgłosili się do mnie jakiś czas temu:) Piwo Kacper Ryx uważone w stylu POLSKA IPA dostępne jest w kilku miejscach w Krakowie m.in.

sklepy: Delikatesowo, ul. Brodzińskiego 1 Skład Piwa, Starowiślna 26 Sklep Maria. Kobierzyńska 61 lokale: Via Caffe, Pl. Wolnica 9 Czekolada, Bracka 4

Pojechało też w różne dalsze i bliższe rejony Polski, jeśli jesteście nim zainteresowani to udajcie się do ulubionego sklepu oferującego napitki z minibrowarów i zapytajcie – może akurat mają, a może dla Was sprowadzą??:)

Wczoraj próbowaliśmy, jest świetne!
11377094_1593314657602074_5556196131880538338_n

 

Kategoria wpisu: Aktualności. Dodaj do zakładek stały link.

Komentowanie wyłączone