Jarmark Świętojański czas zacząć!

Czołem !

Już jutro o godzinie 15:00 rozpoczyna się się Jarmark Świętojański, jak co roku współorganizowany przez Różę i Mariusza Wollnych! Tym razem rekonstruktorzy przeniosą Was w okres polskiego Złotego Wieku ostatnich Jagiellonów!

Szczegóły imprezy i jej program znajdziecie na profilu FB Jarmarku.

To szczególna edycja dla Kacpra Ryksa ponieważ będzie on bardzo ważną jej częścią. Po pierwsze i najważniejsze, w trakcie Jarmarku odbędzie się premiera nowego opowiadania o Inwestygatorze JKM, czyli „Tajemnica wzgórza wawelskiego”. Opowiadanie dostępne będzie wraz z innymi książkami M.Wollnego na oddzielnym stoisku Ryksa na terenie Jarmarku. Dopiero od poniedziałku opowiadanie dostępne będzie w naszym Składzie Towarów przy pl. Mariackim 3 w Krakowie. Trwa już natomiast przedsprzedaż wysyłkowa TUTAJ.

Po drugie, w sobotę i niedzielę odbędzie się epicka gra miejska „Żebraczy Tron” stworzona w oparciu o naszą grę planszową „Kacper Ryx i Król Żebraków”. Miejsca na udział już pozajmowane.

Po trzecie przez cały weekend od 10 do 19 wspomniana gra gościć będzie na stołach Smart Club BrainBurg przy ul. Szewskiej 21. Będzie to doskonała okazja do nauki zasad, gdyż rozgrywki nieodpłatnie poprowadzą doświadczeni mistrzowie gry. Sama gra wraz z dodatkami dostępna w promocyjnej cenie na stoisku Kacpra Ryksa.

Po czwarte, jak co roku Jarmark poprowadzi Mariusz Wollny.

Zatem w imieniu organizatorów – Krakowskiego Biura Festiwalowego oraz p. Wollnych zapraszamy jutro 24.06 od godziny 15 do zmroku oraz w sob i nd od 10 do zmroku na Bulwar Czerwieński do Krakowa!

jarmark

Kategoria wpisu: Aktualności. Dodaj do zakładek stały link.

Komentowanie wyłączone